Forrás: Getty Images
„Sírt örömében” - Katalin hercegné édes gesztussal tette emlékezetessé egy kislány napját
Katalin hercegné és férje, Vilmos herceg tegnap Sandringhamben rótták le tiszteletüket a néhai uralkodó előtt, ahol aztán a II. Erzsébet királynő norfolki rezidenciája köré gyűlt emberekkel is kedvesen elbeszélgettek.
Vilmos herceg felesége így szúrta ki a tömegben a 8 éves Elizabeth Sulkovskát, aki egy csokor virágot és egy plüss corgi szorongatott iskolatársai között állva. Katalin hercegné odament hozzá, hogy közösen helyezzék el a kislány ajándékait a kastély előtt, aki az eset után könnyekben tört ki a meghatottságtól. Tanára szerint ez egy „csodálatos lehetőség volt”.
A walesi hercegi pár egyébként ismét nagyon nyitott és barátságos volt a tömegben álldogálókkal. Katalin hercegné például az egyiküknek még azt is elárulta, hogy a 9 éves György már megértette azt, hogy a királynő meghalt, fiatalabb testvérei azonban még kevésbé fogják fel mindazt, ami történt. Vilmos herceg pedig őszintén mesélt arról, hogy mennyire nehéz volt számára az, amikor előző nap a néhai uralkodó koporsóját kísérték, mert felidézte benne Diana hercegné 1997-es temetését. Majd amikor az egyik hölgy azt mondta neki, hogy „Köszönöm, hogy megosztotta gyászát a nemzettel”, Vilmos csak annyit mondott...











