Borítókép: Az az őszinte gyerekszáj... ezt üzente Harper Beckham apukájának a születésnapján Forrás: Instagram

Az az őszinte gyerekszáj... ezt üzente Harper Beckham apukájának a születésnapján

Kálmán Zsófi szerző fotója
Utoljára frissítve:
Így köszöntötte fel születésnapján David Beckhamet a lánya!

Futbalsztár, szívtipró, üzletember és négygyermekes apuka. Igen David Beckhamről van szó, aki tegnap lett 43 éves, és történetesen ő a világ egyik legédesebb apukájának. David már többször bebizonyította, hogy mindene a családja, meg amúgy is, a Beckham-család a sztárvilágban egy igazán különleges és megható értéket képvisel.

Pedig ki gondolta volna pár éve, a mindig morcos Victoriáról, és a nőcsábász Davidról, hogy mintaszülők lettek. Pedig így lett. A Beclham család sokszor szervez közös programokat, minden alkalmat megragadnak az ünneplésre, és a hétköznapokban is mindenben támogatják egymást. Victoria például szívszorító üzeneteket szokott kapni férjétől és gyerekeitől anyák napjára. Most pedig Daviden volt a sor, akit születésnapja alkalmából Vic, a fiúk, és természetesen imádott lánya, Harper is felköszöntött.

Méghozzá nem is akárhogy...

Ezek után nem is kérdés, miért tudja Harper híres apukáját mindenre rávenni, hát van ember, akinek ne lágyulna meg a szíve egy ilyen üzenettől? Nem is titok, hogy a sztárpár között az egyetlen vitaforrást mostanság a gyerekek jelentik, ugyanis David mindent megenged a srácoknak. Harper például imádja az édességet, néhány hónapja pedig kiezdte a sajtó, hogy túl sokat szedett magára a 6 éves kislány. Míg Vic szigorúbban fogja, addig elég egy apás nap, és David mindent megad kislányának. De ez így is van rendjén, nem?