Forrás: Getty Images
Először beszélt őszintén a szülés utáni nehézségekről Blake Lively
Hollywoodban jól ismerjük azt a jelenségeet, miszerint a sztárok a szülés után körülbelül két perccel már tökéletes formában vannak, sokszor még vékonyabbak, mint a babavárás előtt, és szinte azonnal a legmenőbb dizájnerek ruháiban feszítenek a menőbbnél menőbb eseményeken.
Talán ezt a kicsit sem természetes folyamatot törte most meg Blake Lively, aki végre minden nő helyett felszólalt azügyben, hogy mennyire szörnyű ez a teher, amit a hollywoodi színésznőkre helyeznek a divattervezők, és úgy általánosságban mindenki. Szerinte a szülés önmagában egy gyönyörű és csodálatos dolog, ám kivétel nélkül MINDEN nő bizonytalan lesz a megváltozott alakja miatt, amit Hollywoodban fokozottan természetellenesen kezelnek az emberek.
Blake megnyilvánulása nagyon sok sztárnak nyerte el a tetszését, ilyen volt például a Trónok harca sztárja, Sophie Turner is, aki megosztotta Blake Instasztoriját, és királynőnek nevezte a színésznőt.
Az biztos, hogy eddig is imádtuk Blake-et, de az ilyen őszinte és fölhöz ragadt gondolatai csak még inkább megerősít minket abban, hogy Blake a legmenőbb Hollywoodban!
Olvasnál a témában? Akkor katt a galériára!
A JOY magazin írása.










