Borítókép: Beyoncé nadrágban is elképesztően dögös

Beyoncé nadrágban is elképesztően dögös

Utoljára frissítve:
Beyoncé a New York-i Central Parkban lépett fel Jay-Z-vel, ott viselte ezt a maszkulin, mégis nagyon-nagyon feminin szettet.


Az énekesnő ruháját a Dolce & Gabbana tervezte: egy fekete, szmokinghatású nadrágot és egy fehér, mélyen dekoltált csipkefelsőt viselt egy látványos ékszerrel. Szerintünk telitalálat!

2014 Global Citizen Festival In Central Park To End extreme Poverty By 2030 - Show