Borítókép: Oti és a stílus: Bemutatkozom

Oti és a stílus: Bemutatkozom

Utoljára frissítve:
Új rovat az InStyle.hu-n! Tsereteli Otari, azaz Oti blogol női divatról férfi szemmel. Olvassátok!


Kedves InStyle olvasók! Bizonyára azon tűnödtök, hogy mit keres egy szakállas férfi a kedvenc magazinotok weboldalán. Jogos a kérdés… Nem vagyok se blogger, se divatdiktátor, viszont egy valamit biztosra mondhatok: mellébeszélés nélkül, feketén-fehéren elétek tárom hogy Mi, férfiak hogyan is vélekedünk a divatról.
Én Tsereteli Otari vagyok, 22 éves joghallgató és mielőtt még megrohamoznátok az olyan kérdésekkel, hogy: ez a művészneved? VAGY jó vicc volt, szóval hogy is hívnak? VAGY megbocsáss, tüszentettél? NEEEEM, Nekem ez a nevem: a családom Grúziából származik, de az ikertestvérem és én már Magyarországon születtünk.
Sokatokban felmerülhet a kérdés, hogy mi közöm lehet nekem a divatszakmához joghallgatóként?! Szó mi szó, teljes képet ugyan eme “remekmű” elolvasása után még nem fogtok kapni Rólam, mindenesetre egy kisebbfajta betekintést azért nyerhettek az életembe.


Az Insieme Agency kreatív modellügynökség vezetője vagyok, melynek keretein belül kisfilmek, videóklippek és egyéb hangulatos munkák szépítik az egyetem falain kívül töltött időm jelentős részét. Tanulmányaimat az SZTE-n folytatom, szabadidőmben színészkedem a Szegedi Nemzeti Színházban és unott perceimben még tolmácsolok is.
Hogy most miért is koptatjátok szemeiteket kacifántos soraimon? Egy újabb jó kérdés, ám ezúttal tudom a választ: Mindannyiótok kiváncsi egy férfi világára, gondolataira, nézőpontjára. Én egy egyszerű ember vagyok, akit a Jó Isten, vagy hát inkább az édesanyja megáldott némi divatérzékkel, egy jó nagy adag éleslátással, no meg kíméletlen őszinteséggel… hohó, ezt a legutóbbit imádni fogjátok! :)
Megannyi sorstársammal ellentétben, nekem inkább az a célom, hogy egy elérhető, hétköznapi ember legyek a számotokra, ne pedig egy “kihaénnem” fashion leader. Nos hát, ez vagyok én körítések nélkül, s bízom abban, hogy jól összehangolódunk majd idő közben.
Legközelebbi felbukkanásomig, csók Nektek!
Oti

Kredit: Insieme Agency/Ács Adrián