Fesztiválnapló: Lendvai Lilla #5
Sziasztok, Lendvai Lilla vagyok, stylist és fesztiválőrült. Imádom a szabad hangulatot, a sokféle embert és látni azt, hogy ilyenkor minden impressziót megvalósíthatunk az öltözködésben. Ez az én szenvedélyem! A Balaton Sound után most a Sziget Fesztiválról jelentek nektek, lessetek bele egy stylist fesztiválmindennapjaiba!
Szerda
Eljött a nagy nap: kezdődik a Sziget. Képzeljetek, eldöntöttem, hogy biciklivel fogok kijárni. Ajánlom nektek is szeretettel. Mindemellett csoda napnak nézünk elébe, ugyanis Skunk Anansie, az egyik kedvenc együttesem - másodszor látom őket, de már alig várom. Két éve erről álmodom. Már kifelé menet szól a fülemben, így pontosan 15 perc, és kint vagyok.
Laza öltözéket választottam az első napra, ugyanis tudom, hogy őrült ugrálás lesz ezen a koncerten, meg ugye a hőség. Mindenki igyon elegendő folyadékot, leginkabb vizet. Később Nina Kravitz szexisségét ajánlom az este további részére.
Kattints a fotóra még több részletért!
Ezt viselem:
- Napszemüveg: Carrera
- Póló: Turkáló (indulás előtt vágtam szét)
- Nadrág: H&M
- Hátizsák: Asos
- Sportcipő: Nike Air Max (kicsit szélsőséges, hogy fehér, de győzött a divat a praktikum fölött)
- Kesztyű: Nike
- Karkötők: Swarovski









