Fesztiválnapló: Lendvai Lilla #4
Sziasztok, Lendvai Lilla vagyok, stylist és fesztiválőrült. Imádom a szabad hangulatot, a sokféle embert és látni azt, hogy ilyenkor minden impressziót megvalósíthatunk az öltözködésben. Ez az én szenvedélyem! Kövessétek a fesztiválnaplómat a Balaton Soundról, és lessetek bele egy stylist fesztiválmindennapjaiba.
Vasárnap
Eljött a vasárnap, az utolsó nap. Először is köszönöm, hogy követtetek eddig, folytatás következik természetesen, ha túlélem még ezt a mai napot. Egy tart még életben: az esti Odett koncert, ami nagy kedvencem. Az Ő tiszteletére vettem fel a kedvenc pólómat a kedvenc (nagyon) rövid nadrágommal. A pólón egy indiai istenség, Ganesha található, akivel igazából gyerekkorom óta szimpatizálok, a rövid márványkoptatott rövidnadrágok pedig a gyengéim.
Kattints a fotóra még több részletért!
Ezt viselem:
- Napszemüveg: Napgép
- Nyaklánc: Vintage Shop
- Póló: Indiai boltból
- Rövidnadrág: Levi's
- Táska: Mischa Barton
- Gyűrű: H&M
- Karkötő: Vintage Shop
- Vászoncipő: Vans









