Forrás: Fórum Hungary
Marvel-moziverzum top 15: A legnépszerűbbtől, a legrosszabb filmig
Épp 2 hónap választ el minket attól, hogy érkezik a mozikba a Marvel következő nagy dobása, a Pókember: Vadonatúj nap, ami sokak szerint igazolni fogja, hogy még mindig lehet izgalmasat alkotni szuperhős kategóriában. Hiszen az elmúlt évek valljuk be, igazán hektikusak voltak. Utoljára A galaxis őrzői: 3. rész szólt igazán nagyon, sőt úgy tűnt, sikerült végre rendbe hoznia a Marvel-moziuniverzum kicsit megviselt hírnevét, amit aztán a szintén abban az évben bemutatott Marvelek már nem mondhatott el magáról.
Azóta érezhető, hogy a stúdió lassabb tempóra kapcsolt és a mennyiség helyett a minőségen van a fókusz, az idei év pedig kulcsfontosságú számukra, hiszen a Pókember 4. része mellett még 2026-ban jön aBosszúállók: Doctor Doom ébredése is. Hogy ezeknek milyen sikere lesz? Még a jövő zenéje, addig viszont megnézheted velünk a mostani állást!









